Kelionės į Amsterdamą

Paskutiniu metu vis daugiau dėmesio susilaukia trumpos savaitgalio kelionės, į įvairius Europos miestus. Vienas iš tų miestų tai – Amsterdamas. Daugeliui šis miestas asocijuojasi su tulpėmis, o kitiems galbūt ir su raudonųjų žibintų kvartalu. Jei paklaustumėte, kodėl verta aplankyti šį miestą, tam yra daug priežasčių. Tad jei mėgstate keliones, naujus įspūdžius bei įžymių vietovių lankymą – šis miestas kaip tik Jums.

Kad Amsterdamas iš tiesų ypatingas ir išskirtinis miestas, tai liudija ir vienas labai įdomus faktas – Amsterdamo oro uoste, poros gali oficialiai susituokti na, ir žinoma – iš karto nusipirkti sau povestuvinę kelionę. Jei esate ekstremalių nuotykių mėgėjas, verta susimąstyti, galbūt ši paslauga kaip tik jums. Na, o vietų bei objektų ką šiame mieste verta pamatyti yra išties nemažai – jums įspūdį paliks gėlių turgus, Naujoji katedra, Karalių rūmai, gotikinė Senoji bažnyčia, Šv. Antano vartai, Rembranto namas, Van Gogo muziejus. Beje, Amsterdamas garsėja savo kanalais. Jei vyksite vasarą, galėsite jais paplaukioti, o jei vyksite žiemą – juos galėsite apkeliauti slidėmis. Tai dar viena unikali pramoga, kurios negali pasiūlyti kiti miestai. Be to, svečiuojantis Amsterdame būtina aplankyti bronzinę kavinę. Sakoma, jog būtent ši kavinė geriausiai atspindi šio įdomaus miesto dvasią. Dieną aplankius įvarius istorinius objektus, verta prisiminti, jog naktinis gyvenimas

Amsterdame taip pat labai aktyvus – čia gausu naktinių klubų, barų.

Planuojant kelionę į Amsterdamą savarankiškai, būtina sužinoti daugiau informacijos apie lankomus objektus, atkreipti dėmesį į jų darbo laiką. Mieste gausu viešbučių bei svečių namų, tad galite būti tikri, jog rasite puikų variantą nakvynei. Lankytinos vietos, istoriniai pastatai, viešbučiai, kavinės, parduotuvės, naktinis gyvenimas – tai viskas ko reikia gerai kelionei. Visa tai jūs rasite šiame mieste.